Przy ul. Racławickiej 7 w Warszawie spółka Syrena Invest zaplanowała pięciopiętrowy budynek z 20 apartamentami o zróżnicowanych metrażach. W podziemnym garażu znajdą się 43 miejsca postojowe. Powstanie też 19 lokali inwestycyjnych, które będzie można wynajmować na długo lub krótko. Lokale będą mogły też służyć jako biura.

Na parterze budynku znajdzie się lokal usługowy o powierzchni 343 mkw. i wysokości 3,3 m z witryną od ulicy Racławickiej. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka Totalbud. Budynek ma być gotowy w listopadzie 2024 roku.

W kwietniu spółka Totalbud zakończyła inną inwestycję Syreny Invest – to Klukowska 54 na Targówku w Warszawie. Pozwolenie na użytkowanie nieruchomości (trzy segmenty, w których jest 61 mieszkań), inwestor ma uzyskać do końca maja. W czerwcu zacznie przekazywać klucze do mieszkań.

Firma Syrena Invest powstała w 2007 roku z inicjatywy hiszpańskiego inwestora. Ma w portfolio takie gotowe inwestycje jak budynek przy ul. Jaktorowskiej na Woli, mieszkania w Miasteczku Wilanów i przy ul. Mińskiej na Pradze-Południe w Warszawie.