Skandynawski fundusz NREP w grudniu udostępnił najemcom pierwsze mieszkania: platformę Lett zasiliło 116 lokali w Warszawie, w ciągu miesiąca prawie wszystkie zyskały lokatorów. W tym roku platforma zostanie powiększona o kolejne mieszkania.

– Lett to nowoczesne i komfortowe mieszkania o atrakcyjnym stosunku ceny do jakości. Chcemy, aby najemcy czuli się tutaj jak w domu, dlatego oferujemy funkcjonalne wyposażenie, dostęp do części wspólnych i dobrej infrastruktury. Zależy nam też na dobrych doświadczeniach najemców. Nasze umowy są przejrzyste, bez ukrytych opłat czy prowizji, a o bezproblemowy przebieg procesu zawierania umów i właściwy stan nieruchomości dba profesjonalny zespół zarządzający nieruchomością i obsługujący najem – skomentował Maciej Piotrowicz, szef działu inwestycji mieszkaniowych w NREP.

Czytaj więcej

Deweloperzy budują dla bogatych

W połowie 2021 r. NREP zawarł umowę z deweloperem YIT na dostarczenie 1 tys. lokali, w tym 116 mieszkań w II etapie osiedla Parkur Residence przy ul. Kłobuckiej i 99 lokali w I etapie projektu Nordic Bemowo przy ul. Lazurowej. Do tego dochodzi Smartti Mokotów, czyli projekt częściowo co-livingowy (duży nacisk na części wspólne), gdzie w listopadzie zawisła wiecha.

Latem ub.r. fundusz powierzył MVGM i Hamilton May zarządzanie częścią mieszkań.