Reklama
Rozwiń

Kreator wybuduje osiedle Garden Park Apartments

Osiedle przy ul. Strzykulskiej w Ożarowie Mazowieckim, na działce o powierzchni 6,6 ha, wybuduje Kreator Dom Invest.

Publikacja: 25.01.2022 17:13

Kreator wybuduje osiedle Garden Park Apartments

Foto: Mat. prasowe

aig

W sumie nowy dom znajdzie tam trzysta rodzin. W pierwszym etapie osiedla Garden Park Apartments stołeczny deweloper oferuje 152 mieszkania i segmenty o powierzchni od 80 do 110 mkw. Ceny zaczynają się od 6,6 tys. mkw. Za projekt odpowiada pracownia Beczak&Beczak.

- Wielu klientów poszukuje większych metraży w zielonej okolicy, z ogródkiem lub tarasem, za cenę mniejszego mieszkania w centrum miasta – mówi cytowana w komunikacie Klaudia Siarkiewicz, prezes spółki Kreator Dom Invest. Deweloper zastosuje m.in. ogrzewanie podłogowe w łazienkach, rekuperację, czyli wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła.

Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Opinie Ekonomiczne
Aneta Gawrońska: Mieszkanie z widokiem na fundusz
Nieruchomości
Polak w przestrzennym chaosie. Co nam przeszkadza?
Nieruchomości
Ceny szaleją. Czy stawki najmu mieszkań nadążą?
Nieruchomości
Ratunek dla oszczędności topniejących z powodu inflacji
Rynek nieruchomości
Klienci nie czekają na kredyty bez wkładu