Marynarska Business Park to warszawski kompleks biurowy z portfela PineBridge Benson Elliot zarządzany przez spółkę Syrena Real Estate.

Nieruchomość jako jedna z pierwszych w naszym regionie wchodzi na drogę certyfikacji WiredScore. Jest to organizacja stojąca za certyfikatami WiredScore i SmartScore, czyli systemami oceny łączności cyfrowej nieruchomości, które są źródłem wytycznych w zakresie projektowania i promowania budynków z efektywną łącznością cyfrową.

- Ocena jakości funkcjonowania oraz standardu systemów łączności cyfrowej jest dziś jednym z kluczowych czynników branych pod uwagę i wnikliwie analizowanych przy wyborze nowego biura – komentuje Witold Zatoński, partner i założyciel spółki Syrena Real Estate. - Rozpoczynamy przygotowanie do uzyskania Certyfikatu WiredScore dla kompleksu Marynarska Business Park, ponieważ jest on najlepszym przewodnikiem w tym zakresie i pozwala porównywać nieruchomości ze sobą i wybierać te, które odpowiadają najbardziej rozbudowanym potrzebom.

Uzyskanie certyfikatu WiredScore dowodzi gotowości obiektu do zastosowania zaawansowanych technologicznych rozwiązań.

- Audytorzy w czasie certyfikacji zwrócą uwagę na takie elementy jak możliwość zapewnienia najemcom wyboru oferty od wielu dostawców usług telekomunikacyjnych, dostępność alternatywnych wejść zasilających budynek w energię czy możliwość podłączenia zewnętrznego mobilnego źródła zasilania w celu zapewnienia stabilności połączenia telekomunikacyjnego – tłumaczą przedstawiciele Syreny.