Inwestycja powstała u zbiegu ulic Walewskiej i Rozłuckiej w stolicy. -Wszystkie 43 mieszkania bardzo szybko znalazły swoich właścicieli - mówią przedstawiciele spółki Atal. - Nowi lokatorzy mogą się już wprowadzać. Inwestycja ma pozwolenie na użytkowanie.

Walewska Residence to czteropiętrowy budynek, w którym deweloper zaplanował lokale od 33,8 do 123,6 mkw. - od kawalerek po mieszkania z pięcioma pokojami. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a do pozostałych - loggie. Apartamenty na ostatnim piętrze mają 3,6 m wysokości oraz przestronne tarasy, z których roztacza się widok na stolicę. W podziemnym garażu znajdują się 42 miejsca postojowe oraz jedno dodatkowe na zewnątrz.

- Elewacja budynku została wykonana z płytek klinkierowych oraz tynku silikonowego w odcieniach bieli, brązu, szarości i grafitu - mówią przedstawiciele dewelopera. - Lokalizacja apartamentowca Walewska Residence przy ul. Walewskiej 4 pozwala na dojazd samochodem do Śródmieścia w kilka minut. Dogodne położenie pozwala mieszkańcom korzystać z uroków Saskiej Kępy - otoczonej zielenią, spokojnej enklawy pełnej klimatycznych kawiarni i restauracji - podkreślają.

- Zainteresowanie Walewską Residence było wyjątkowo duże. W ciągu zaledwie dwóch tygodni od wprowadzenia projektu do oferty sprzedaliśmy ponad połowę lokali. Dlatego stopniowo poszerzamy ofertę w Warszawie, która jest dla nas kluczowym rynkiem. W zeszłym roku sprzedaliśmy tu 273 mieszkania - mówi Mateusz Juroszek, wiceprezes spółki Atal.

Stołeczna oferta tej firmy wzbogaciła się niedawno o pierwszy etap Nowego Targówka, w którym jest 118 mieszkań. Lokale Atalu można również w kupić w inwestycji niedaleko Kanału Żerańskiego. Powstaje tam osiedle Atal Marina Apartamenty. - Szeroki wybór mieszkań dostępny jest także w kompleksie mieszkaniowym Oaza Wilanów. Osiedle to znajduje się w prestiżowej lokalizacji – u zbiegu alei Wilanowskiej i alei Rzeczypospolitej, na pograniczu Wilanowa i Mokotowa - mówią przedstawiciele dewelopera.