Deweloper wprowadził na rynek drugi etap inwestycji. W tej części osiedla Green Mokotów inwestor zaplanował 76 mieszkań. Inwestycja powstaje obrębie al. Wilanowskiej i ul. Lubaszki. Na klientów czekają lokale o powierzchni od 39 do 123 mkw. Miejsca postojowe znajdują się w podziemnym garażu. Ceny zaczynają się od 7,5 tys. zł za mkw. mieszkania.

- Osiedle Green Mokotów jest podzielone na siedem etapów. W sumie zaplanowaliśmy ok. 900 mieszkań. Na parterach budynków znajdą się lokale usługowe - mówią przedstawiciele spółki Robyg. - Na tereny zielone i rekreacyjne przeznaczymy 64 proc. terenu inwestycji - zachęcają.

Budowa drugiej części osiedla ruszy w trzecim kwartale tego roku. Inwestycja ma być gotowa w czwartym kwartale 2017 roku. - Chcemy, by osiedle Green Mokotów było komfortowym miejscem do mieszkania - mówi Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej w spółce Robyg. - Atutem osiedla, poza terenami zielonymi, jest jego lokalizacja w dobrze skomunikowanym miejscu, niedaleko stacji metra - dodaje.

I podkreśla, że w inwestycji zastosowano system inteligentnego domu. - Umożliwia zdalne zarządzanie zużyciem energii elektrycznej. Pozwala również sterować systemem bezpieczeństwa i sprzętami elektrycznymi w mieszkaniu - mówią przedstawiciele spółki Robyg.

- Uwagę klientów przy wyborze mieszkania w inwestycji Green Mokotów zwraca całościowe podejście do projektowania osiedla - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży w Robygu. -Dogodna lokalizacja i łatwy dostęp do transportu publicznego pozwala na sprawny dojazd do każdego miejsca stolicy. Niedaleko są szkoły, przedszkola, żłobki, a także liczne punktu usługowe. Dodatkową atrakcją jest zewnętrzny fitness.