Reklama

Budnex wchodzi w lokalny PRS

Deweloper aktywny na zachodzie kraju chce budować dla funduszy także poza aglomeracjami.

Publikacja: 14.09.2022 13:43

Budnex wchodzi w lokalny PRS

Foto: materiały prasowe

Gorzowski Budnex chce nawiązać współpracę z inwestorami instytucjonalnymi z rynku najmu mieszkań, w tym celu wyodrębnił projekty w Poznaniu (113 lokali), a także miastach spoza „wielkiej szóstki”: rodzimym Gorzowie (120 lokali), Szczecinie (360) i Zielonej Górze (180). Rozmowy z potencjalnymi partnerami już trwają.

- Przez 26 lat działalności rozbudowaliśmy bank ziemi i mamy odpowiednie zasoby oraz doświadczenie, aby realizować inwestycje odpowiadające potrzebom rozwijającego się w Polsce sektora PRS. Choć dziś tego typu projekty skupione są w kilku największych miastach, dostrzegamy równie wielki potencjał w innych ośrodkach, zwłaszcza że nasza oferta to w znacznej mierze składowa większych założeń urbanistycznych – skomentował Krzysztof Nuckowski, prezes Budneksu.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości mieszkaniowe
Już prawie 10 mld zł miesięcznie pożyczamy na zakup mieszkania
Nieruchomości mieszkaniowe
Rząd przyjął projekt ustawy o portalu z cenami transakcyjnymi mieszkań
Nieruchomości mieszkaniowe
Czy Polacy lubią swoje mieszkania
Nieruchomości mieszkaniowe
Nowe rozdanie w mieszkaniówce. Potrzebne są odważne reformy
Materiał Promocyjny
Bieszczady to region, który wciąż zachowuje aurę dzikości i tajemniczości
Nieruchomości mieszkaniowe
JLL: Sprzedaż nowych mieszkań będzie rosła w żółwim tempie
Materiał Promocyjny
Jak sfinansować rozwój w branży rolno-spożywczej?
Reklama
Reklama