Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 02.09.2025 21:33 Publikacja: 26.05.2024 14:11
Kłęby dymu unoszące się nad Rafah w południowej części Strefy Gazy po izraelskim bombardowaniu
Foto: AFP
Po raz pierwszy od kilku miesięcy wystrzelono rakiety w kierunku środkowego Izraela. Ostrzał miał nadejść z obszaru Rafah w południowej Gazie.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Wsparcie amerykańskiego prezydenta dla rządu Netanjahu jest totalne. Donald Trump może zażądać od sojuszników, b...
Szef Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych Rosji generał Walerij Gierasimow omówił z dowódcami plany dotyczące kontyn...
Prawdopodobnie rosyjski atak wyłączył usługi nawigacji GPS na bułgarskim lotnisku i zmusił samolot z przewodnicz...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę
Kanclerz Niemiec Friedrich Merz na antenie telewizji ZDF ocenił, że wojna na Ukrainie „może trwać jeszcze długo”...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas