Reklama

Francuski dziennikarz prowadził relację z Ukrainy. Za jego plecami uderzył rosyjski pocisk

Ekipa francuskiej telewizji TMC uchwyciła moment wybuchu rakiety w Kramatorsku w ukraińskim obwodzie donieckim na krótko przed wejściem na antenę.

Publikacja: 03.01.2023 10:58

Francuski dziennikarz prowadził relację z Ukrainy. Za jego plecami uderzył rosyjski pocisk

Foto: Twitter

Czytaj więcej

Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 314

Nagranie zostało pokazane podczas programu Quotidien. W studiu przebywał w tym momencie francuski minister gospodarki Bruno Le Maire. Na nagraniu widać, jak korespondent kanału Paul Gasnier stoi z mikrofonem, ale kilka sekund później za nim dochodzi do eksplozji

- Przyjrzymy się materiałowi z eksplozji, która niedawno miała miejsce w Kramatorsku , bardzo blisko naszej ekipy- co przeżył Paul - powiedział prezenter Jan Barthes.

Zaraz potem w materiale filmowym za dziennikarzem nastąpiła potężna eksplozja, która zaskoczyła wielu w studiu, w tym Le Maire'a.

Reklama
Reklama

- Nie widziałem wcześniej tego materiału filmowego. Paul, jesteś z Eloise Gregoire i Theo Palfre (francuscy dziennikarze w ekipie filmowej - przyp. red.), jak to przeżyłeś? Czy wiadomo, czy były jakieś ofiary?" - pytał prezenter podczas transmisji na żywo.

Czytaj więcej

Rosjanie zniszczyli lodowisko ośmiokrotnych mistrzów Ukrainy w hokeju na lodzie

Dziennikarz odpowiedział, że nie wie o żadnych ofiarach i dodał, że w momencie rozmowy już się ukrywał.

Konflikty zbrojne
Ukraiński parlamentarzysta: W obecnym tempie Rosja zajmie Donbas za 10 lat
Konflikty zbrojne
USA zatopiły kolejne łodzie na Pacyfiku
Konflikty zbrojne
Putin spieszy się z rusyfikacją okupowanych ziem Ukrainy
Konflikty zbrojne
Kolejny Brytyjczyk skazany przez Rosjan za udział w wojnie na Ukrainie
Konflikty zbrojne
Jak dużej pomocy finansowej potrzebuje Ukraina? Na armię wydaje niemal 30 proc. PKB
Materiał Promocyjny
Działamy zgodnie z duchem zrównoważonego rozwoju
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama