Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 13.10.2025 23:00 Publikacja: 13.09.2022 07:56
Foto: AFP
Stany Zjednoczone odnotowały doniesienia o porzucaniu sprzętu przez rosyjskie siły, "co może świadczyć o dezorganizacji dowodzenia i kontroli przez Rosję" - powiedział amerykański urzędnik wojskowy, wypowiadając się pod warunkiem zachowania anonimowości.
Ukraiński sztab generalny ogłosił w poniedziałek, że jego żołnierze odzyskali ponad 20 miast i wsi w ciągu ostatniego dnia.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
W najbliższy piątek w Białym Domu najprawdopodobniej dojdzie do spotkania prezydenta Stanów Zjednoczonych, Donal...
Rosyjski lider nie chce zrezygnować z podbicia Ukrainy, mimo że na własnym zapleczu ma coraz większe problemy go...
– Jedyne, czego powinniśmy się bać, to strach – powiedział gen. Roman Polko, komentując zamknięcie przez Estonię...
Donald Trump w rozmowie z dziennikarzami na pokładzie prezydenckiego samolotu Air Force One poruszył temat ewent...
Stany Zjednoczone od miesięcy pomagają Ukrainie w przeprowadzaniu dalekosiężnych ataków na rosyjskie instalacje...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas