Reklama
Rozwiń

Schłodzenie nastrojów na starcie

WIG20 zaczął dzień od przeceny. W pierwszych fragmentach notowań była ona jednak niewielka.

Publikacja: 09.02.2021 09:41

Schłodzenie nastrojów na starcie

Foto: Bloomberg

Podczas wczorajszych notowań byki przez długi czas próbowały coś ugrać i nawet całkiem nieźle im to wychodziło. WIG20 zyskiwał na wartości i wydawało się, że będziemy mieli udane otwarcie tygodnia. W końcówce notowań podaż jednak przycisnęła i to ona ostatecznie wyszła z tej rywalizacji zwycięsko, a indeks największych spółek stracił niecałe 0,3 proc. Jak będzie dzisiaj?

We wtorek już na starcie WIG20 znalazł się pod kreską. Na samym starcie skala przeceny też była jednak ograniczona. Indeks tracił około 0,3 proc. Niedźwiedzie szybko jednak przycisnęły i spadki przybrały na sile. Słabo prezentuje się m.in. CD Projekt.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Giełda
Absolutorium nie dla Marka Dietla i Adama Młodkowskiego
Giełda
Udana końcówka rewelacyjnego półrocza na giełdzie
Giełda
Sprzyjające otoczenie to było za mało dla GPW
Giełda
Rekord indeksu S&P 500. Pomogło podpisanie umowy USA z Chinami
Giełda
Hossa w 2025 r. nie była im pisana. Giełdowi outsiderzy I półrocza