Matthew Perry nie żyje. Przyczyna śmierci gwiazdy "Przyjaciół" wciąż nie jest znana

Wciąż nie podano oficjalnej przyczyny śmierci Matthew Perry'ego, aktora, który sławę zdobył jako Chandler Bing, jeden z głównych bohaterów serialu "Przyjaciele". Ciało aktora znaleziono w jego rezydencji w sobotę. Matthew Perry miał 54 lata.

Publikacja: 30.10.2023 05:40

Matthew Perry

Matthew Perry

Foto: AFP

Jak podaje CNN ustalenie przyczyny śmierci aktora będzie wymagać dodatkowego dochodzenia, które przeprowadzi Biuro Lekarza Sądowego hrabstwa Los Angeles.

Śmierć Matthew Perry'ego: Oczekiwanie na wyniki badań toksykologicznych

Z informacji CNN wynika, że przeprowadzono już sekcję zwłok aktora, trwa jednak oczekiwanie na wyniki badań toksykologicznych, które mają pomóc w ustaleniu przyczyny śmierci. Jak czytamy oczekiwanie na takie wyniki może potrwać kilka tygodni.

Śledczy chcą na podstawie badań toksykologicznych ustalić czy do śmierci aktora mogły przyczynić się jakieś obce substancje w jego organizmie.

Czytaj więcej

Matthew Perry nie żyje. Rodzina gwiazdora "Przyjaciół" wydała oświadczenie

Śledztwo ws. śmierci aktora prowadzi Wydział Rozbojów i Zabójstw Departamentu Policji Los Angeles, ale - jak podaje CNN - policja nie podejrzewa udziału osób trzecich, które miałyby przyczynić się do śmierci Matthew Perry'ego.

Zwłoki aktora znaleziono w wannie w jego rezydencji - podaje "Los Angeles Times".

Twórcy "Przyjaciół" wspominają Matthew Perry'ego

Matthew Perry wielokrotnie publicznie opowiadał o swojej walce z nałogami - uzależnieniem od alkoholu, narkotyków i leków przeciwbólowych. O swojej walce z nałogami napisał w opublikowanych w 2022 roku wspomnieniach ("Friends, Lovers, and the Big Terrible Thing: A Memoir").

Czytaj więcej

Matthew Perry nie żyje. Aktor serialu „Przyjaciele” miał 54 lata

W niedzielę współtwórcy serialu "Przyjaciele", który przyniósł sławę Perry'emu, Marta Kauffman i David Crane oraz producent Kevin Bright wydali oświadczenie, w którym piszą, że są "zszokowani i głęboko zasmuceni śmiercią ukochanego przyjaciela, Matthew". "To wciąż wydaje się niemożliwe" - podkreślają.

"Zawsze był najzabawniejszą osobą w pokoju. Był też najsłodszy, najbardziej bezinteresowny. To naprawdę jest 'Ten, w którym nasze serca pękły'" - dodają nawiązując do tytułów odcinków "Przyjaciół" (każdy odcinek miał tytuł w formie "Ten, w którym coś się wydarzyło").

Jak podaje CNN ustalenie przyczyny śmierci aktora będzie wymagać dodatkowego dochodzenia, które przeprowadzi Biuro Lekarza Sądowego hrabstwa Los Angeles.

Śmierć Matthew Perry'ego: Oczekiwanie na wyniki badań toksykologicznych

Pozostało 92% artykułu
2 / 3
artykułów
Czytaj dalej. Subskrybuj
Film
Gdynia 2024: Kto będzie walczył o Złote Lwy?
Materiał Promocyjny
Mity i fakty - Czy to prawda, że elektryczne auta palą się częściej niż spalinowe?
Film
Shannen Doherty nie żyje. "Przegrała walkę z rakiem"
Film
Dorota Masłowska jako didżejka oraz arcydzieła kina. Nowe otwarcie FINA
Film
„Mars express. Świat, który nadejdzie”, „Kod zła” i „Zabierz mnie na Księżyc”. Rekomendacje filmowe na weekend: Dla każdego coś interesującego
Film
Znakomite „Rodzaje życzliwości”, chińskie „Przypływy”, bezkompromisowe „Balkoniary” - filmy z Cannes na 18. BNP Paribas Dwa Brzegi