Reklama
Rozwiń
Reklama

Siergiej Ławrow mówił, więc szefowa MSZ Australii wyszła

Szefowa MSZ Australii, Penny Wong, wyszła z sali w czasie, gdy szef MSZ Rosji, Siergiej Ławrow, przemawiał do uczestników spotkania przedstawicieli ASEAN, które odbywa się w Kambodży.

Publikacja: 05.08.2022 10:10

Penny Wong

Penny Wong

Foto: AFP

arb

- Minister Wong nie mogla siedzieć (na sali) w czasie próby usprawiedliwiania przez ministra Ławrowa mordowania niewinnych Ukraińców - skomentował sprawę rzecznik Wong.

W ubiegłym miesiącu, w czasie spotkania przedstawicieli grupy G20, Wong mówiła, że rosyjska agresja "nie może być minimalizowana", ani uważana za coś normalnego.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Dyplomacja
Rosja zamyka ostatni polski konsulat. Polski MSZ: My nie organizujemy dywersji
Materiał Promocyjny
Startupy poszukiwane — dołącz do Platform startowych w Polsce Wschodniej i zyskaj nowe możliwości!
Dyplomacja
Steve Witkoff traci wiarygodność, to Europa ratuje Ukrainę przed kapitulacją
Dyplomacja
Nieoficjalnie: Sekretarz armii USA przekonywał Ukraińców, że przegrają wojnę
Dyplomacja
USA negocjują z Białorusią. Chcą odciągnąć Mińsk od Moskwy?
Dyplomacja
Steve Witkoff doradzał Rosjanom jak rozmawiać z Donaldem Trumpem?
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama