Reklama

Biały Dom wzywa Rosję do powstrzymania władz Białorusi

Biały Dom wezwał Władimira Putina do nasilenia nacisków na Mińsk, aby powstrzymał kryzys migracyjny nasilający się na zachodniej granicy Białorusi.

Publikacja: 15.11.2021 22:21

Rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki

Rzeczniczka Białego Domu Jen Psaki

Foto: AFP, Nicholas Kamm

amk

O zwiększenie nacisków na Aleksandra Łukaszenkę zaapelowała do Władimira Putina rzeczniczka Białego Domu, Jen Psaki.

Rzeczniczka oświadczyła, że Biały Dom nie ustaje w namawianiu Władimira Putina, aby wykorzystał swoje wpływy i wywarł nacisk na Aleksandra Łukaszenkę.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Dyplomacja
Mocne wystąpienie Marcina Bosackiego podczas posiedzenia Rady Bezpieczeństwa ONZ. Ambasador Rosji zaprzeczył zarzutom
Dyplomacja
Donald Trump: My nie kupujemy ropy z Rosji, Europa kupuje mnóstwo ropy z Rosji
Dyplomacja
Marco Rubio przybył do Izraela na spotkanie z Beniaminem Netanjahu. Obie strony chcą zdobyć cenne informacje
Dyplomacja
Rząd zajął się dezinformacją Izraela. Ambasador na dywaniku
Dyplomacja
Radosław Sikorski w Fox News: Miały być sankcje na Rosję, była Alaska
Reklama
Reklama