Konrad Gruda

4P ważne dla cyfryzacji firm

Klient nadaje kierunek transformacji cyfrowej u operatorów telekomunikacyjnych. Zrozumienie go i określenie sposobu interakcji z nim daje szansę na osiągniecie unikatowej przewagi konkurencyjnej – piszą eksperci.

Klienci w cyfrowym świecie

Chcąc sprostać rosnącym potrzebom klientów i konkurencji firm technologicznych, tradycyjnie instytucje finansowe potrzebują nowych strategii cyfryzacji – piszą eksperci Roland Berger.

Produkcja w erze cyfryzacji

Kiedy mówimy o cyfryzacji, przeważnie przychodzą nam na myśl urządzenia i gadżety cyfrowe, które zdominowały życie wielu osób i umożliwiły komunikację, eliminując bariery geograficzne przez stały dostęp do sieci społecznościowych. Cyfryzacja to jednak więcej niż zbiór narzędzi. Transformacja cyfrowa w biznesie dotyka także procesy, strukturę organizacyjną, raportowanie, wymianę informacji oraz obsługę klienta – piszą eksperci Roland Berger.

Start-upy to dźwignia cyfryzacji

Bez zaangażowania start-upów sukces transformacji cyfrowej w dużych firmach jest mało prawdopodobny – piszą eksperci firmy Roland Berger.

Czas na transformację cyfrową

Przedsiębiorstwa, które szybko odnajdą swój nowy model biznesowy i dostosują się do zmieniającej się rzeczywistości cyfrowej, mogą poprawić swoją pozycję konkurencyjną – piszą eksperci firmy doradczej Roland Berger, która zbada poziom cyfryzacji w polskim biznesie.