fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

W zabytkowym wnętrzu

Wilanów
INVI
Otwarcie filii Centrum Kultury Wilanów, Powsin, ul. Przyczółkowa 27a, informacje i zapisy na zajęcia: tel. 22 894 43 69, inauguracja działalności: poniedziałek (15.02)
Autorskie programy edukacyjne dla dzieci, różnorodne warsztaty dla młodzieży, a także zajęcia dla dorosłych – w najmłodszej filii Centrum Kultury Wilanów zajęcia rozpoczną się już w poniedziałek.
Przy opracowywaniu programu działalności nowej placówki obecni byli przedstawiciele lokalnej społeczności.
– To z ich inicjatywy powstała powsińska filia. Ich pasje i zainteresowania zdecydowały o rodzaju warsztatów i kursów, jakie znalazły się w naszej ofercie – zapewnia Urszula Agata Sobczak, główny koordynator artystyczny CKW. – Można tu kreatywnie spędzać czas, uzupełniać wiedzę i rozwijać zainteresowania.
Dorośli poznają m.in. podstawy obsługi komputera, nauczą się tańczyć, odkryją własny sposób wypowiedzi artystycznej. Na aktywnych czekają m.in. pilates, aerobic czy nordic walking. Zafascynowane filmem animowanym dzieci (od lat 10 do 14) poznają tajniki tworzenia ruchomych obrazków i rozwiną wrażliwość i wyobraźnię na spotkaniach z cyklu „Animomaniacy”. A na maluchy (od 1,5 roku) czekają zajęcia artystyczne i edukacyjne – niektóre prowadzone po angielsku czy francusku.
Przy okazji można tu poznać historię zabytkowego budynku Elektry, w którym placówka znalazła siedzibę.
– Wystawa czarno-białych zdjęć, którą uruchomimy z okazji otwarcia, pomoże nam dostrzec urok tego miejsca – obiecuje gospodyni.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA