fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory parlamentarne 2019

PO przedstawia sztab. Brejza szefem

Fotorzepa/ Jerzy Dudek
Krzysztof Brejza będzie szefem sztabu PO-KO w wyborach do Sejmu, a Adam Szłapka z Nowoczesnej jego sekretarzem. Skład sztabu został przedstawiony w środę na konferencji prasowej.

Zgodnie z przewidywaniami liczną reprezentacje w sztabie będą mieć samorządowcy, w tym Jacek Karnowski prezydent Sopotu. - Pokora, ciężka praca i słuchanie obywateli. To gwarantujemy - mówił Brejza.

Skład sztabu uzupełniają m.in Barbara Nowacka, która będzie odpowiadać za ochronę środowiska i prawa kobiet. Skład sztabu uzupełniaj też Bartosz Arłukowicz. - To drużyna zwycięzców. Chcemy tego nowego początku, chcemy nowej jakości w polskiej polityce - mówił w środę Grzegorz Schetyna, lider PO.

Nie jest jasne kto poza Inicjatywą Polską i Nowoczesna będzie uczestniczyć w koalicji wokół PO. W sobotę decyzje ma podjąć w referendum SLD. 6 lipca na Radzie Naczelnej  - PSL.

Dwa tygodnie temu Joachim Brudziński został powołany na szefa sztabu wyborczego PiS, Beata Szydło - na szefa rady sztabu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA