fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Telekomunikacja i IT

iFun4all pokaże nową grę

W najbliższy poniedziałek iFun4all, studio zależne od Bloober Team, po raz pierwszy publicznie zaprezentuje swoją nową grę „Serial Cleaner".

Pokaz odbędzie się w trakcie konferencji Digital Dragons w Krakowie. „Serial Cleaner" to dynamiczna gra składankowa, utrzymana w estetyce lat 70. Głównym bohaterem jest tytułowy „czyściciel", specjalizujący się w sprzątaniu miejsc zbrodni – pozbywaniu się ciał, wyrzucaniu dowodów przestępstwa, usuwaniu śladów krwi, tuż pod okiem policjantów patrolujących teren. - Fabuła skupi się na mordercy kopiującym słynnych zabójców, którzy w tamtym czasie aktywnie działali w Stanach Zjednoczonych. Poszczególne poziomy będą inspirowane prawdziwymi miejscami zbrodni. Tytuł jest zbudowany w oparciu o Real-World Data, czyli informacji pobieranych ze świata rzeczywistego do modyfikacji rozgrywki. Przykładowo pod wpływem gry w godzinach wieczornych, gracz będzie mógł pokonywać kolejne etapy gameplay'u pod osłoną nocy, co wpłynie na zasięg wzroku i zachowanie policjantów - tłumaczy Michał Mielcarek, prezes iFun4all.

Dynamiczna akcja oraz charakterystyczny rzut kamery mogą przywodzić na myśl słynne „Hotline Miami" (gra stanowi jedną z inspiracji), ale tym razem nie chodzi o zabijanie, a o sprawne sprzątanie. „Serial Cleaner" podchodzi do mrocznej tematyki w humorystyczny sposób. Jest to widoczne m.in. w stylu graficznym, inspirowanym pracami takich artystów, jak Matthew Lyons i Moebious. Atmosfera rozgrywki inspiruje się takimi kultowymi tytułami, jak serial „Fargo", film „Pulp Fiction" czy gry „Commandos" i „Pac-Man".

Spółka iFun4all zapowiedziała debiut na rynku NewConnect w pierwszym półroczu 2016 r., poprzedzony prywatną emisją akcji.

Źródło: PARKIET
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA