Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 01.07.2018 20:21 Publikacja: 01.07.2018 21:00
Foto: Adobe Stock
Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie, Tauron, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Biuro Informacji są wśród firm, które przygotowały ofertę płatnych staży w tegorocznej, trzeciej już edycji programu „Go4Poland – Wybierz Polskę" organizowanego przez Fundację GPW.
– Chcemy pomóc w zdobyciu atrakcyjnych kandydatów do pracy firmom, które doceniają potencjał ambitnych, młodych ludzi studiujących za granicą. Jednocześnie chcemy przybliżyć polskim studentom i absolwentom zagranicznych uczelni warunki i możliwości pracy w kraju – wyjaśnia Alina Bączar-Bednorz z zarządu Fundacji GPW i szefowa Go4Poland. Jak przypomina, badania prowadzone wśród Polaków studiujących w Wielkiej Brytanii dowodzą, że większość z nich planuje powrót do kraju, nawet jeśli nie zaraz po dyplomie.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Początek wakacji to start intensywnego sezonu urlopowego polskich pracowników, którzy latem najczęściej decydują...
Kobiety częściej niż mężczyźni pracują blisko domu. Nie dojeżdża lub ma do pokonania mniej niż 5 km prawie połow...
Napięcia geopolityczne i zaburzenia w globalnej wymianie handlowej ograniczą w tym roku tempo wzrostu zatrudnien...
Krajowy lider rekrutacji online celuje w 1,4 mld zł przychodów w 2030 roku i to rosnąc organicznie. Tempo wzrost...
Większym wyzwaniem niż podawanie widełek wynagrodzenia w ofertach pracy będzie obowiązek ujawniania pracownikom...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas