Reklama
Rozwiń
Reklama

Schetyna: Drugie exposé Kaczyńskiego, tak będzie wyglądał rząd?

- Nie wiadomo do którego exposé się odnieść, czy do tego premiera (Mateusza) Morawieckiego, czy prezesa (Jarosława) Kaczyńskiego, ale widzieliśmy prezentacje rządu na Nowogrodzkiej więc rozumiem, że ten rząd tak będzie wyglądał, będzie sterowany z Nowogrodzkiej - mówił w Sejmie Grzegorz Schetyna w wystąpieniu po exposé Mateusza Morawieckiego i sejmowym wystąpieniu prezesa PiS.

Aktualizacja: 19.11.2019 12:59 Publikacja: 19.11.2019 12:49

Schetyna: Drugie exposé Kaczyńskiego, tak będzie wyglądał rząd?

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

arb

- Usłyszeliśmy nowy pomysł PiS na politykę - obiecać nowe, zapominając o tym, co stare - mówił Schetyna wypominając m.in. premierowi Morawieckiemu obietnicę pojawienia się na polskich drogach miliona aut elektrycznych.

- Gdzie one są? - pytał lider PO.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
Jest decyzja premiera ws. wprowadzenia trzeciego stopnia alarmowego CHARLIE
Polityka
Sikorski odpowiada rzecznikowi Kremla. „Słowo rusofobia jest ciekawe”
Polityka
Akty dywersji na kolei: Czy polski rząd odpowiednio zareagował? „Jakby nic się nie stało”
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Polityka
Sondaż: Czarzasty powinien zostać marszałkiem Sejmu? Wiemy, co uważają Polacy
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama