fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Greendustry Zabłocie: osiedle wśród zieleni

materiały prasowe
Przedsprzedaż mieszkań na osiedlu przy ul. Romanowicza na krakowskim Zabłociu rozpoczyna Quelle Locum.

Greendustry Zabłocie powstanie w dwóch etapach. W pierwszym etapie deweloper - Quelle Locum – zaplanował 107 mieszkań o powierzchni od 26 do 160 mkw. Część to dwupoziomowe lokale. Pierwsza część inwestycji ma być gotowa pod koniec 2022 roku.

- Mieszkania będą wyposażone w ogródki i tarasy. W części wspólnej zaprojektowano zielone patia, tarasy na ostatnich piętrach oraz "Green inn" - miejsce, gdzie można będzie pozostawić rośliny pod opieką sąsiadów. Dodatkowo na terenie inwestycji znajdzie się strefa dla rodzica, plac zabaw dla dzieci wraz z przechowalnią zabawek, rowerownie i wózkownie, coolomat oraz lobby z portiernią – opisuje deweloper.

Projekt opracowała pracownia 3D Architekci.

- Inspiracją do powstania przestronnych, loftowych mieszkań o niestandardowej wysokości, dużych przeszkleniach i stalowych elementach, stała się historia Zabłocia i jego industrialny charakter - mówi Grzegorz Woźniak, prezes spółki Quelle Locum.

Dodaje, że Greendustry Zabłocie powstanie w pełnej turystów i ludzi biznesu dzielnicy Zabłocie. - Ta prężnie rozwijająca się część Krakowa, przechodzi prawdziwą metamorfozę. Ciekawa oferta kulinarna i kulturalna, a także sąsiedztwo Kazimierza i Starego Miasta, sprawia, że miejsce to staje się awangardowym centrum Krakowa – podkreśla.

Firma Quelle Locum ma na koncie osiedle Park Leśny Bronowice, Perłę Prądnika czy Apartamenty z Ogrodu.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA