fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Poseł Kukiz'15 o proteście: Klimatyczna seksualizacja

Fotorzepa, Anna Zombirt
Wiceprzewodniczący klubu poselskiego Kukiz'15 Grzegorz Długi skomentował zorganizowany dziś w kilkudziesięciu miastach Polski Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Zdaniem polityka wydarzenie jest sponsorowane przez Gazprom.

W ponad 60 polskich miastach młodzi ludzie wyszli na ulice, aby protestować przeciwko braku reakcji polityków na postępujące globalne ocieplenie.

"To początek historycznej mobilizacji całego społeczeństwa. Jutro wyjdziemy na ulicę w ponad 2820 miastach na całym świecie. W ponad 150 krajach na 7 kontynentach" - zapowiadali organizatorzy.

Wcześniej organizatorzy napisali list otwarty do polityków wszystkich partii, w którym podkreślają, że kryzys klimatyczny jest dla Polaków drugim najważniejszym tematem wyborów.

Zorganizowane protesty skomentował na Twitterze poseł Grzegorz Długi z Kukiz'15. "Migawka z demonstracji klimatycznej w Łodzi - 14 latka dzierży transparent „hot girls for hot planet” ! Już przeżyję, że w Polsce po angielsku ale czy ci sponsorzy z Gazpromu nie rozumieją, że według kodeksu karnego w Polsce można dopiero z 15latką! Klimatyczna seksualizacja!" - napisał.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA