fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Faktoria w Konstancinie

materiały prasowe
W podwarszawskiej miejscowości powstaje nowoczesny budynek biurowo-usługowy. Najemcy wprowadzą tam za rok.

Faktoria powstaje samym centrum podwarszawskiej miejscowości Konstancin - Jeziorna, w parku nad oczkiem wodnym, w bliskim sąsiedztwie galerii handlowej Stara Papiernia. Na czterech kondygnacjach i powierzchni 2,3 tys. mkw. zaplanowano lokale usługowe, restaurację i kawiarnię oraz powierzchnie biurowe - np. dla lokalnych firm.

Deweloper podkreśla, że to idealne miejsce dla kancelarii prawnych, notarialnych, biur rachunkowych i firm z branży IT. Pierwszym najemcą powstającego biurowca jest przychodnia medyczna - Klinika Grappa, działająca w tym mieście od niemal 20 lat.

Nazwa biurowca - Faktoria - nawiązuje do historii miejsca, czyli terenów pofabrycznych, na których od 1760 roku działała Fabryka Papieru. Dziś te tereny - po modernizacji i rewitalizacji - są wizytówką miasta.

Właścicielem nieruchomości jest giełdowa spółka Octava.

- Najlepsza w Konstancinie lokalizacja, wysoki standard wykończenia i możliwość elastycznego podziału przestrzeni to atuty Faktorii - mówi cytowany w komunikacie Szymon Witkowski ze spółki Octava. - Ofertę kierujemy szczególnie do lokalnego biznesu, któremu chcemy zaproponować komfortowe powierzchnie do pracy. Aby dopasować lokale do indywidualnych potrzeb, oferujemy moduły biurowe o powierzchni od 35 mkw. aż po ponad 1 tys. mkw. Poszukujemy także operatora restauracji oraz kawiarni, dla których przygotowaliśmy powierzchnię na parterze budynku. Szczególnym walorem Faktorii jest malownicze otoczenie i bliskość oczka wodnego. Jestem pewien, że latem wystawione na zewnątrz stoliki restauracji lub kawiarni będą przyciągały tłumy gości - zachęca.

Dla zmotoryzowanych pracowników Faktorii przewidziano naziemne miejsca parkingowe.

Atutem biurowca jest lokalizacja. Dojazd samochodem do Dworca Centralnego w Warszawie zajmuje ok. 35 minut, do Lotniska Chopina - ok. 30 minut, do południowej obwodnicy - ok. 20 min.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA