fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Giełda w Broniszach nadal działa. Informacje o zamknięciu to fakenews

Fotorzepa/ Marian Zubrzycki
Największe centrum hurtowego obrotu owocami i warzywami dementuje pogłoski o planowanym zamknięciu od poniedziałku.

Po Warszawie już o wczoraj krążą pogłoski, że centrum handlu hurtowego w Broniszach od poniedziałku ma zostać zamknięte.

Czytaj także: Szturm na sklepy, ale dostawy zapewnione

Zarząd już wczoraj ogłosił w tej sprawie specjalny komunikat. - W odpowiedzi na liczne zapytania użytkowników Rynku Hurtowego Zarząd Spółki informuje, że Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. pracuje bez zmian, zgodnie z regulaminowymi godzinami otwarcia. Jednocześnie zarząd stanowczo dementuje wszelkie informacje nt. zamknięcia Rynku Hurtowego dla klientów - podał zarząd. - Mając na względzie kryzys epidemiologiczny Zarząd na bieżąco monitoruje sytuację w kraju i w przypadku pojawienia się nowych okoliczności zostaniecie Państwo o tym poinformowani za pośrednictwem strony internetowej - dodaje w komunikacie.

Pogłosek to nie uspokoiło i sprzedawcy np. w warszawskich warzywniakach dzisiaj nadal informują, iż centrum ma być zamknięte. - Nie jest to prawda, komunikat jest nadal taki sam, nie planujemy zamknięcia - mówi "Rzeczpospolitej" Anna Kaszewiak z centrum Bronisze.

Popodkreśla, iż jako spółka strategiczna Bronisze są ważnym elementem zaopatrzenia wielu konsumentów w żywność. - Nie ma planów zamykania obiektu - mówi Anna Kaszewiak.

Firma podaje, iż jej klienci zaopatrują w owoce i warzywa rocznie ok 14 mln klientów. Zasadniczy obszar oddziaływania Rynku to województwa: mazowieckie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, lubelskie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA