fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Ursus Centralny II w przedsprzedaży

materiały prasowe
Mieszkania w drugim etapie warszawskiego osiedla sprzedaje Ronson Development. Pierwsza część wyprzedała się już w 80 proc.

Ursus Centralny przy ul. Gierdziejewskiego w Warszawie to największa inwestycja spółki Ronson Development. Firma wprowadza do oferty kolejnych 250 lokali. Dwupokojowe mieszkanie można kupić w przedsprzedaży za 318 tys. zł. W pierwszym etapie osiedla, w niecałe pół roku od rozpoczęcia budowy, sprzedanych lub zarezerwowanych zostało 80 proc. ze 138 oferowanych lokali.

Wielofunkcyjne osiedle Ursus Centralny z wewnętrznym bulwarem ma docelowo liczyć ok. 1,6 tys. mieszkań. Jak podaje deweloper, zdecydowaną większość stanowią lokale dwupokojowe o powierzchniach od 38 do ponad 50 mkw. i trzypokojowe od 53 do 72 mkw. Dwupokojowe lokale z pierwszego etapu sprzedały się błyskawicznie.

W drugim etapie osiedla deweloper oferuje także siedem czteropokojowych mieszkań o powierzchni do 88 mkw.

- Ogromne zainteresowanie mieszkaniami dwupokojowymi w Ursusie Centralnym potwierdza, że jest to idealne osiedle dla osób szukających swojego pierwszego lokum - przekazał mediom Andrzej Gutowski, wiceprezes spółki Ronson Development odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Atutem osiedla jest lokalizacja niedaleko stacji kolejki Warszawa-Ursus, która znajduje się 500 m od osiedla. Obok jest też ekopark z naturalnym placem zabaw, ścieżkami edukacyjnymi, ekologicznym oświetleniem i mnóstwem zieleni.

- Nasze osiedle przyczyni się do zbudowania nowej tkanki miejskiej na terenach z przemysłową przeszłością. Mieszkańcy będą mogli większość codziennych spraw załatwić w pobliżu domu - zachęcają przedstawiciele dewelopera. - Pomoże w tym bogata oferta sklepów, lokali usługowych i gastronomicznych. W osiedle wkomponowany będzie także bulwar z atrakcjami dla dzieci i dorosłych - wodnym placem zabaw, amfiteatrem, siłownią plenerową, strefą gier i relaksu. Na terenie inwestycji powstanie także kompleks szkolno-edukacyjny. W ciągu kilku minut dojechać można także do centrum handlowego Factory.

Z danych firmy doradczej JLL, na które powołuje się Ronson Development, wynika, że Ursus, znalazł się w pierwszej piątce, jeśli chodzi o liczbę sprzedanych mieszkań w Warszawie w trzecim kwartale 2019 roku. - Lokale wprowadzone na rynek znajdują tu nabywców średnio w ciągu dwóch kwartałów, czyli szybciej niż w tak popularnych dzielnicach, jak Wola i Białołęka - podaje deweloper.

- Jesteśmy przekonani, że Ursus ma wielki potencjał, co pokazał sukces sprzedaży pierwszego etapu Ursusa Centralnego - komentuje Andrzej Gutowski.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA