Reklama

Jacek i Placek i Lady Pank

Do rozsławienia powieści Kornela Makuszyńskiego „O dwóch takich, co ukradli księżyc” przyczyniła się bez wątpienia ekranizacja z 1962 roku gdzie w postać niesfornych bliźniaków Jacka i Placka wcielili się kilkuletni wówczas bracia Lech i Jarosław Kaczyńscy.

Aktualizacja: 26.07.2018 12:04 Publikacja: 26.07.2018 12:01

Jacek i Placek i Lady Pank

Foto: materiały prasowe

Najnowszą wersję tej opowieści, która stała się hitem Teatru Muzycznego w Toruniu, będzie można  obejrzeć w Teatrze Warszawy w najbliższą sobotę o 14.00. Jedną z atrakcji będzie z pewnością warstwa muzyczna, i piosenki przygotowane przez zespół Lady Pank. Spektakl nosi tytuł „Jacek i Placek na tropie księżyca" i opowiada o braciach, którzy uciekają z domu, żeby odnaleźć swojego ojca zajętego...pilnowaniem księżyca. Ruszają w pełną przygód podróż, podczas której będą musieli stawić czoła różnym przeciwnościom losu Muzyka grana jest na żywo, spektakl reżyseruje Agnieszka Płoszajska a choreografię przygotował Jarosław Staniek.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Teatr
Teatr TV: Historia wokół XIII księgi „Pana Tadeusza" ze świetnym wynikiem
Teatr
Klata reżyseruje „Krzyżaków”. Spektakl o narodowej sile czy zalążku katastrofy?
Teatr
Chiny przejmują Rosję po scenie sądu w Warszawie
Teatr
Kożuchowska, Seniuk, Sarzyńska zagrają na wrocławskim dworcu PKP
Teatr
Robert Wilson nie żyje. Pracował z Lady Gagą, Tomem Waitsem, Danutą Stenką
Reklama
Reklama