Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 28.11.2016 07:13 Publikacja: 28.11.2016 06:23
Foto: Twitter
W programie Sabahiyat na kanale 2M pojawiła się makijażystka, która na podstawionej kobiecie przedstawiła możliwość stworzenia makijażu, który ukryje ślady po pobiciu. Jej asystentka miała na twarzy sztuczne siniaki. Prowadząca program zakończyła materiał słowami: Mamy nadzieję, że te porady kosmetyczne pomogą w codziennym życiu.
Reakcja na program była natychmiastowa. Tysiące kobiet podpisało petycję, w której domagają się przeprosin i wyciągnięcia konsekwencji wobec stacji.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Cztery osoby zostały aresztowane po tym, jak na murach Zamku Windsor, rezydencji brytyjskiej rodziny królewskiej...
Odsetek seniorów - osób w wieku 65 i więcej lat - osiągnął w Japonii rekordowy poziom 29,4 proc. - informuje age...
Ostatni etap wyścigu Vuelta a España nie został ukończony – organizatorzy przerwali wydarzenie i odwołali ceremo...
Władze Nepalu wycofały się z decyzji o zablokowaniu dostępu do mediów społecznościowych po niecałej dobie od jeg...
Tym razem w niejasnych okolicznościach zginął szef spółki zajmującej się wydobyciem soli potasowej. Od początku...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas