Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 07.01.2020 06:28 Publikacja: 06.01.2020 18:38
W wielu szkołach istnieją już klasy wojskowe. Teraz MON chce postawić na konkretne wyszkolenie uczniów
Foto: East News, Piotr Mecik
Jeszcze w tym miesiącu Ministerstwo Obrony Narodowej rozpocznie program „CYBER.MIL z klasą". Będą mogły wziąć w nim udział szkoły średnie (licea i technika), które utworzą klasy o specjalności cyberbezpieczeństwo i nowoczesne technologie informatyczne.
W tym roku w całej Polsce może powstać 15 takich klas (po jednej w szkole), w poprzednim roku pilotażowo pierwsza ruszyła w Łowiczu (woj. łódzkie). Utworzona została we współpracy z Politechniką Łódzką oraz Polską Grupą Zbrojeniową w LO im. Józefa Chełmońskiego.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
W Polsce wzrasta „popularność oraz skłonność do radykalizacji” grup kwestionujących obowiązujący porządek prawny...
W miejscowości Przymiarki w województwie lubelskim odnaleziono kolejnego drona – poinformowało Ministerstwo Spra...
Lubelskie służby badają okoliczności upadku i rozbicia się niezidentyfikowanego obiektu, którego szczątki spadły...
Czterech cudzoziemców skazanych w Polsce za szpiegostwo na rzecz Rosji, aby uniknąć deportacji, złożyło wnioski...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas