Reklama

Jarosław Kaczyński: Trzeba gryźć trawę i zwyciężać

Jeżeli wybory wygrają nasi przeciwnicy, to nie będzie tak, jak było tylko będzie gorzej - powiedział Jarosław Kaczyński, rozpoczynając pierwszą przed wyborami do Parlamentu Europejskiego regionalną konwencję wyborczą Prawa i Sprawiedliwości w Jasionce pod Rzeszowem.

Aktualizacja: 10.03.2019 06:50 Publikacja: 09.03.2019 11:21

Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

mk

- Inwestujemy w rodzinę, bo jest podstawową komórką społeczną, która legła u fundamentów cywilizacji - powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński. - A nasi przeciwnicy atakują naszą politykę społeczną, atakują rodziny i dzieci. Atakują naszą politykę społeczną mówiąc, że to rozdawnictwo. Albo nie chcą zrozumieć, albo rzeczywiście nie rozumieją, jakie są dwa wielkie cele tej polityki" - zaznaczył szef PiS.

- Polscy rodzice mają prawo do wychowywania własnych dzieci, będziemy bronić polskiej rodziny - dodał Kaczyński, krytykując, jak to nazwał "specyficzną socjotechnikę". - Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Bardzo wczesna seksualizacja dzieci" - powiedział prezes PiS.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Polityka
„Polityczne Michałki”: Rosyjskie drony, kryzys Szymona Hołowni i polityczne manewry Konfederacji
Polityka
Jarosław Kaczyński komentuje słowa Donalda Trumpa. „Ja uważam inaczej”
Polityka
Donald Trump mówi o „pomyłce”. Prezydent USA usłyszał wiele głosów sprzeciwu, nie tylko z Polski
Polityka
Donald Tusk: Jeszcze dziś decyzje NATO ws. wschodniej flanki. Działania Rosji to nie pomyłki
Reklama
Reklama