Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 12.01.2020 09:37 Publikacja: 12.01.2020 09:37
Foto: AFP
"Aresztowanie naszego ambasadora w Teheranie, bez jakichkolwiek podstaw i wyjaśnień jest rażącym naruszeniem prawa międzynarodowego" - oświadczył minister spraw zagranicznych Wielkiej Brytanii Dominic Raab.
Według informacji "Daily Mail" pretekstem do zatrzymania ambasadora, było oskarżenie o "podburzanie manifestantów w Teheranie", którzy demonstrują na ulicach sprzeciw wobec władz, w związku z zestrzeleniem ukraińskiego samolotu i śmiercią ponad 170 osób.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
- Jeżeli słyszę teraz opowieści o tym, że dokonuje się zdrada, oto Judasz pod osłoną nocy idzie zdradzić pana, t...
- Premierem będzie Donald Tusk, koalicja będzie tracić i prędzej czy później ten rząd będzie mniejszościowy, bo...
Poseł Polski 2050 Tomasz Zimoch poinformował, że decyzją prezydium klubu został zawieszony na miesiąc w prawach...
Czy dojdzie do przełomu w ciągnącym się już od ponad roku sporze o nominacje ambasadorskie? Karol Nawrocki zapow...
- Jeśli Niemcy tych kontroli nie zniosą, to my też te kontrole będziemy kontynuowali - zapowiedział w TVN24 min...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas