Reklama
Rozwiń

Gliński po naradzie na Nowogrodzkiej: Będzie dobrze

Do godziny 16 trwała narada kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości w siedzibie partii przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie.

Aktualizacja: 06.05.2020 17:43 Publikacja: 06.05.2020 17:12

Minister kultury Piotr Gliński

Minister kultury Piotr Gliński

Foto: Fotorzepa/ Jerzy Dudek

amk

W naradzie wzięli udział Jarosław Kaczyński, Mateusz Morawiecki, Elżbieta Witek, Piotr Gliński, Antoni Macierewicz, Ryszard Terlecki i Jacek Sasin.

Jak informuje Polsat News, spotkanie miało na celu zmobilizowanie członków partii rządzącej przed jutrzejszym głosowaniem nad ustawa o wyborach korespondencyjnych, oraz analiza wszystkich możliwych scenariuszy związanych z wyborami prezydenckimi.

Wychodzącego z narady wicepremiera i ministra kultury Piotra Glińskiego zapytano, czy wybory odbędą się w  maju i w jakiej formie. Odpowiedział: - Będzie dobrze.

Wczoraj prezes Pis Jarosław Kaczyński spotkał się z liderem porozumienia Jarosławem Gowinem, które to spotkanie było traktowane jako ostatnia próba porozumienia w kwestii terminu wyborów.

Po spotkaniu z Gowinem Kaczyński spotkał się także z Morawieckim.

Polityka
Oddział Instytutu Pileckiego w Nowym Jorku wpadł w pułapkę. Skarbonka bez dna
Polityka
Sondaż: Czy Donald Tusk powinien ustąpić? Tak odpowiadają Polacy
Polityka
Po spotkaniu liderów: koalicja jeszcze istnieje. Ale Szymon Hołownia uznany za zdrajcę
Polityka
„Polityczne Michałki”: Czy rząd przełamie kryzys, ws. granicy Tusk nie miał wyjścia, SN za Nawrockim
Polityka
Sondaż CBOS: Andrzej Duda liderem rankingu zaufania do polityków. Karol Nawrocki z największym wzrostem