Wybory wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość, które popiera 41,3 proc. respondentów. Oznacza to wzrost o 3 pkt. proc. w stosunku do poprzedniego badania.

Druga na podium Platforma Obywatelska ma poparcie 28,6 proc. respondentów (+ 5 pkt. proc.).

Na trzecie miejsce wskoczyła Konfederacja, ale trzeba zauważyć, że w badaniu nie uwzględniono ruchu Szymona Hołowni, który w poprzednim badaniu miał 8,4-procentowe poparcie. Konfederacja, która w omawianym sondażu zastąpiła go na podium, zyskałaby głosy także  8,4 proc. ankietowanych (+1,1 pkt. proc.).

Czwartym ugrupowaniem w Sejmie zostałaby Lewica, która polepszyła swój wynik o 1,6 pkt. proc. i zebrałaby głosy 6,7 proc. respondentów.

Ostatnim ugrupowaniem, którego reprezentanci zasiedliby w ławach poselskich jest PSL-Koalicja Polska, z wynikiem 5,9 pkt. proc. Koalicja PSL-Kukiz'15 jest jedynym ugrupowaniem, które w tym sondażu odnotowuje spadek poparcia - o 0,5 pkt. proc.

Zdania, na kogo zagłosować, nie miało 9,1 proc. ankietowanych.

Udział w wyborach deklaruje 50,6 proc. pytanych, z czego 33,1 proc. - zdecydowanie. Nie chce głosować 43,7 proc. pytanych, z czego 27,1 proc. - zdecydowanie nie. Niezdecydowanych jest 5,9 proc.