Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 07.09.2025 22:11 Publikacja: 19.05.2024 14:02
Vital Kamerhe
Foto: AFP
Rzecznik armii Demokratycznej Republiki Konga, generał brygady Sylavin Ekenge, powiedział w państwowej telewizji RTNC TV, że zatrzymano kilku podejrzanych, a „sytuacja jest obecnie pod kontrolą”.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Prezydent USA Donald Trump stwierdził, że jest gotowy do przejścia do drugiego etapu nakładania sankcji na Rosję...
Burzliwe wydarzenia na Bliskim Wchodzie wzmacniają geostrategiczną pozycję Turcji. Zamierza to wykorzystać autor...
Prezydent Donald Trump podjął decyzję o zmianie nazwy Departamentu Obrony na Departament Wojny. Wiąże się to z k...
Każdy obywatel Polski, po przekroczeniu granicy, może zostać zakładnikiem w rękach dyktatora - mówi „Rzeczpospol...
W mieście Lepel, w obwodzie witebskim, białoruskie KGB zatrzymało obywatela Polski pod zarzutem szpiegostwa - in...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas