Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 21.12.2016 07:12 Publikacja: 20.12.2016 20:43
Generał Czesław Kiszczak z żoną Marią w 2009 r.
Foto: Fotorzepa, Radek Pasterski
Generałowie Wojciech Jaruzelski i Czesław Kiszczak mają zostać zdegradowani. Zapowiedział to w ubiegłym tygodniu minister obrony narodowej Antoni Macierewicz. „Ludzie, którzy popełnili zbrodnie przeciwko narodowi, powinni być pozbawieni stopni wojskowych (...)" – mówił w publicznym radiu.
– Jednak by taka sytuacja zaistniała, potrzebne jest zakończenie procesu legislacyjnego właściwych aktów prawnych – odpowiada „Rzeczpospolitej" Bartłomiej Misiewicz, rzecznik MON.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Coraz bliżej zapowiadanej rekonstrukcji rządu. Ale z naszych ustaleń wynika, że w rządzie i samej Platformie Oby...
Sławomir Mentzen znów będzie pił piwo, tym razem z politykami i to przez całe lato. Nie ze wszystkimi jednak, bo...
Decyzja Andrzeja Dudy o ułaskawieniu Roberta Bąkiewicza to gest podważający autorytet państwa i wspierający prze...
„Czas na jednoznaczną, zdecydowaną reakcję służb. Dość kłamstw godzących w dobre imię Polski!” - napisał w media...
Polska nauka zasługuje na osobny, mocny „silnik”. Własne ministerstwo będzie tego gwarancją – mówi „Rzeczpospoli...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas