Kukiz: Duży ładunek propagandy i w TVP, i w TVN

Jeżeli nowa ustawa ma zostawić TVP w takim kształcie, jaki ma obecnie, a jednocześnie zniszczyć TVN, to nie poprę takiej ustawy, nawet jeślibym myślał jak najgorzej o TVN24, bo nie ma nic gorszego niż monopol – zapewnił Paweł Kukiz, lider Kukiz'15, w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem.

Aktualizacja: 12.07.2021 11:53 Publikacja: 12.07.2021 11:42

Kukiz: Duży ładunek propagandy i w TVP, i w TVN

Foto: tv.rp.pl

Kukiz przedstawił swoje zdanie na temat rynku medialnego w Polsce.

- Wszystkie stacje medialne są potrzebne, kwestia tylko, by je uregulować tak, by nie mogły manipulować odbiorcą. Nie mam wątpliwości, że TVP i TVN to są stacje o bardzo dużym ładunku propagandy politycznej i działają po dwóch różnych stronach. Jedna i druga stacja nadużywa kreowania danego światopoglądu politycznego – ocenił lider Kukiz'15.

99 zł za rok czytania RP.PL

O tym jak szybko zmienia się świat. Ameryka z nowym prezydentem. Chiny z własnymi rozwiązaniami AI. Co się dzieje w kraju przed wyborami. Teraz szczególnie warto wiedzieć więcej. Wyjaśniamy, inspirujemy, analizujemy

Polityka
Andrzej Duda o stosunkach z USA. „Wszyscy twierdzą, że jesteśmy wiarygodnym sojusznikiem”
Polityka
Zastępca dyrektora Instytutu Pileckiego odwołany
Polityka
Inflacja posłom niestraszna. Szymon Hołownia dał im więcej na biura
Polityka
Polscy żołnierze na Ukrainie? Jarosław Kaczyński nie ma wątpliwości
Polityka
Czy kolejki do lekarzy będą krótsze? Izabela Leszczyna wyjaśnia