Aktualizacja: 08.09.2020 11:27 Publikacja: 08.09.2020 09:18
Foto: Adobe Stock
Podczas niedawnej podróży tramwajem w moich rodzinnych Katowicach zauważyłem spore podenerwowanie trzech towarzyszek podróży. „Nie działa. Nie działa, cały tramwaj przeszłam. Pani, ja to nawet motorniczego pytałam. Mówił, że się aktualizuje. Nie, to się resetuje. Mnie już kiedyś złapał, teraz to nawet dowodu mu nie pokażę". Kasowniki w całym tramwaju nie działały. Nie przyjmowały papierowych biletów swoimi paszczami, a ich elektroniczny terminal świeci napisem „nieczynne".
Premier odwołał szefa więziennictwa, o co dzień wcześniej apelował minister sprawiedliwości Adam Bodnar. Rozumie...
Przyjęta przez resort sprawiedliwości konstrukcja sankcji ustawowego pozbawienia skutków nominacji sędziowskich...
Pomysł lewicy na wprowadzenie czterodniowego czasu pracy to przykład populizmu, nieliczącego się z realiami zaró...
Estonia wyprzedza nas o jakieś pięć lat. I nie chodzi tym razem o usługi cyfrowe, bo w tym zakresie wyprzedza na...
Warunków przyspieszenia transformacji technologicznej nad Wisłą jest wiele. Potrzebne są inwestycje w pracowników, w tym ich szkolenia, ale też dbałość o zdrowie. Nieodzowne są też ułatwienia natury prawnej i jak zawsze – finansowanie.
Czasem dom, po wielu przeróbkach i doraźnych naprawach, jest w takim stanie, że lepiej zrezygnować z generalnego...
My jesteśmy gotowi na wszystkie scenariusze. Wprowadziliśmy wiele nowych modeli samochodów osobowych, w tym SUV-y, crossovery i auta sportowe. Mamy też pojazdy użytkowe dla wszystkich rodzajów działalności – mówi Attila Szabó, prezes i dyrektor zarządzający Ford Polska.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas