Gniezno z nową galerią

Pasaż Gniezno zaoferuje niemal 2 tys. mkw. powierzchni. Miejsce w tej galerii znajdzie m.in. pierwszy w mieście Smyk.

Aktualizacja: 18.02.2018 18:28 Publikacja: 18.02.2018 18:09

Gniezno z nową galerią

Foto: materiały prasowe

Będzie tam także działał jeden z pierwszych sklepów sieci Dealz w Polsce. Inwestor obiektu, spółka N Group Development, planuje jego otwarcie już jesienią tego roku. Za komercjalizację nieruchomości odpowiada The Blue Ocean Investment Group.

Pasaż Gniezno powstaje przy ul. Gdańskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Gniezno oraz sklepu Castorama. - To ważne punkty handlowe na mapie miasta, a nowy obiekt uzupełni ich ofertę o nowe sklepy, które staną się dodatkowym magnesem dla klientów - mówią przedstawiciele galerii.- Tenant mix Pasażu Gniezno stworzą salony liderów rynku w swoich kategoriach, wśród nich m.in. sieć specjalistycznych sklepów dla dzieci Smyk z salonem o powierzchni 500 mkw. Będzie to pierwszy sklep marki w Gnieźnie.

Odbierz 20 zł zniżki - wybierz Płatności Powtarzalne

Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne. Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu
Nieruchomości
Urzędy w nowoczesnych biurowcach. Jakie zapisy chronią takich najemców?
Nieruchomości
Dzień prawdy dla zadłużonego dewelopera. Czy wypłacił odsetki od obligacji?
Nieruchomości
Obiekty handlowe rosną w mniejszych miastach. Debiutują u nas nowe marki
Nieruchomości
Hiszpański rynek nieruchomości kusi, ale się zmienia. Polacy poprawią rekord?
Nieruchomości
Kupujący mieszkania chcą sobie „zaklepać” najlepsze okazje