W pięciopiętrowym budynku Alinea przy ul. Łopianowej w Warszawie deweloper, firma Bouygues Immobilier Polska, zaplanował 75 mieszkań o powierzchni od 26 do 90 mkw. Lokale mają być gotowe w I kw. 2022 roku. Ceny mieszkań wahają się od 7,1 do 9 tys. zł za mkw.

- Białołęka cały czas prężnie się rozwija, można tu aktywnie spędzić czas, załatwić ważne sprawy. Dzielnica to zielony rejon z dobrym dojazdem do centrum - zachęca Cezary Grabowski, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Bouygues Immobilier Polska.

Na parterze budynku przewidziano jeden lokal usługowy. W podziemnej hali garażowej będzie 86 samochodów. Zaplanowano także 11 miejsc na parkingu naziemnym. - Mieszkańcy będą mogli dotrzeć do metra Marymont w kwadrans, a podróż samochodem do centrum zajmie ok. 20 minut - mówi deweloper. - W pobliżu znajdują się przystanek autobusowy i stacja rowerów miejskich, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość wyboru ekologicznego środka transportu. Do niedawno otwartej Galerii Młociny dojechać można w 10 minut, a dojazd do Galerii Północnej zajmie jeszcze mniej czasu.