Reklama

Włoskie krajobrazy kuszą klientów z Polski

Wybieramy Włochy ze względu na bliską odległość, pogodę, kuchnię, plaże.

Aktualizacja: 26.07.2018 20:54 Publikacja: 26.07.2018 20:36

Foto: CALACOSTA HOME IN THE SUN

Polacy coraz częściej kupują nieruchomości we Włoszech. – Wybieramy ten kraj ze względu na bliską odległość, pogodę, kuchnię, plaże – mówi Grzegorz Wojciechowski z firmy Calacosta Home in the Sun. – Poziom zakupów nie jest jeszcze porównywalny z Hiszpanią, ale i Włochy mają w Polsce wielu miłośników – zapewnia.

Opinię podziela Aldona Leszczyńska-Mikulska, radca prawny z kancelarii GWW, która doradza w transakcjach za granicą. – Liczba Polaków inwestujących na włoskim rynku nieruchomości, jak wszędzie indziej w południowej Europie, wciąż rośnie – podkreśla. – Wynika to ze wspaniałego śródziemnomorskiego klimatu i mnóstwa słońca przez cały rok, którego Polakom bardzo brakuje.

Pozostało jeszcze 90% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Jaki podatek od nieruchomości w 2026 roku?
Nieruchomości
Handel idzie do małych miast. Ile kosztuje powierzchnia handlowa?
Nieruchomości
Rynek mieszkań ożywi się jesienią
Nieruchomości
Polskie magazyny na celowniku inwestorów
Nieruchomości
Polacy wciąż chętnie kupują nieruchomości w Hiszpanii – znamy dane za II kwartał
Materiał Promocyjny
Nie tylko okna. VELUX Polska inwestuje w ludzi, wspólnotę i przyszłość
Reklama
Reklama