- Jedno z cieszących się największą popularnością miejsc rekreacji w Krakowie, czyli zalew Bagry, już wkrótce zyska nowe sąsiedztwo - mówią przedstawiciele inwestora.

Maciej Dymek z biura sprzedaży inwestycji podkreśla, że Bagry House to odpowiedź na powtarzające się od lat pytania osób zainteresowanych zakupem domów jednorodzinnych w tej okolicy. - Zainteresowaniu trudno się dziwić. Tereny sąsiadujące z zalewem Bagry w oczach wielu krakowian postrzegane są jako doskonała lokalizacja ich wymarzonego domu. Dodatkowo, w ostatnim czasie Zarząd Zieleni Miejskiej intensywnie pracuje nad rewitalizacją wschodniej części Parku Miejskiego Bagry Wielkie, obejmującą m.in. budowę alejek, oświetlenia i obiektów małej architektury - opowiada Maciej Dymek.

Kompleks Bagry House będzie się składać z 15 kameralnych domów, o powierzchni 159 -192 mkw. Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Deweloper wyposaży je w technologię smart home i ekologiczne rozwiązania. - Oprócz ogrzewania podłogowego, klimatyzacji i wentylacji z rekuperacją, przyszli właściciele mogą także skorzystać z możliwość łączenia pokoi w większe pomieszczenia - zachęca deweloper.

Podkreśla, że atutem Bagry House pozostaje lokalizacja. - Liczne alejki spacerowe, przystań żeglarska, rozbudowane place zabaw dla dzieci, boiska, plaża i popularne sklepy tworzą miejsce idealne do życia i wypoczynku - wyliczają przedstawiciele inwestora. - Inwestycja oddalona będzie zaledwie o kwadrans drogi komunikacją miejską lub samochodem od Starego Miasta.