Otwarcie kolejnych biur firmy Regus zaplanowano na czwarty kwartał tego roku. Nowe biuro zajmie całe drugie piętro Grójeckiej 208. - Zmieniający się charakter naszej pracy, coraz młodsze generacje pracowników oraz rozwój nowoczesnych technologii - to wszystko przekłada się na rosnącą popularność przestrzeni coworkingowych - komentuje Rafał Gabteni, dyrektor w grupie IWG, do której należy Regus. - Kolejne otwarcie w Warszawie jest elementem naszej strategii. Stawiamy na rozwój w większości polskich miast. Sama stolica rzeczywiście ma duże zapotrzebowanie na tego typu usługi i pewnie dlatego jest to nasze 15. otwarcie w tym mieście, a 27, w kraju. Biuro w Grójeckiej 208 będzie miejscem do pracy zarówno dla freelancerów, start upów, jak i pracowników dużych międzynarodowych firm. Jego lokalizacja jest wyjątkowo atrakcyjna. Przedszkole i siłownia znajdująca się w tym samym kompleksie, pobliski park Szczęśliwicki, przychodnia, dyskont spożywczy oraz dogodny dojazd do lotniska sprawiają, że nowe biuro Regusa, będzie dobry miejscem do pracy.

Grójecka 208 to 8-piętrowy biurowiec, który oferuje 7,4 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A. Budynek posiada certyfikat BREEAM na poziomie bardzo dobrym.

- Niewątpliwym atutem Grójeckiej 208 jest bardzo dogodne położenie, szybko dotrzemy tu zarówno z centrum miasta, Dworca Warszawa Zachodnia czy Lotniska Chopina. Dzięki temu jest to idealna lokalizacja dla biura coworkingowego, z którego bardzo często korzystają osoby będące w podróży służbowej, bardzo mobilni, celujący w doskonale skomunikowane miejsca pracy - komentuje Jarosław Kwiecień, ekspert dziale reprezentacji najemcy w firmie doradczej JLL.