Adgar BIT, który przed modernizacją nosił nazwę Adgar Business Centre II, powraca na rynek z hasłem „Vibrant with life". - Zgodnie z założeniem inwestora biurowiec ma być miejscem gdzie tradycyjna powierzchnia do pracy będzie czymś więcej, zmieni się w przestrzeń do życia i spędzania wolnego czasu - opowiadają przedstawiciele inwestora. - Dlatego też w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu Adgar Poland tworzy ogólnodostępny amfiteatr, którego atrakcyjna i różnorodna oferta kulturalno-rozrywkowa przyciągnie ludzi i sprawi, że będą chcieli spędzać tu czas po pracy i w weekendy, razem z przyjaciółmi i rodzinami. Adgar jest także zaangażowany w powstanie woonerfu między ulicami Domaniewską a Konstruktorską z enklawą barów, kawiarni i restauracji.

- Nasze budynki mają być czymś więcej niż tylko biurowcami. Chcemy, aby ludziom pracowało się lepiej, bardziej elastycznie i kreatywnie, by ich wnętrza, otoczenie i atmosfera sprzyjały powstawaniu nowych idei oraz rozwijaniu biznesów naszych partenrów - podkreśla mówi Eyal Litwin, dyrektor generalny Adgar Poland. - Stąd trzy koncepcje najmu: Brain Embassy - przestrzeń cocreatingowa, BeYOURSeLF – model łączący co-creating z tradycyjnym wynajmem i właśnie najem konwencjonalny, który, jka zakładamy, będzie stopniowo ustępować miejsca tym dwóm pierwszym rozwiązaniom. Taki ma być Adgar BIT, dynamiczny, żywy, przyjazny obiekt, w otoczeniu którego niebawem powstaną miejsca ożywiające biznesowy Mokotów, zachęcające ludzi do spędzania wolnego czasu.

Adgar Bit to 6-piętrowy budynek biurowy o powierzchni najmu 8,5 tys. mkw., z certyfikatem LEED. - Zapewniamy elastyczną aranżację przestrzeni biurowej o mniejszej powierzchni (ok. 200 mkw.). Biura są dostępne od zaraz - podkreślą przedstawiciele inwestora. - Oferujemy krótkoterminowe umowy najmu. Prawdziwą nowością na rynku, którą wprowadza w budynku koncept BeYOURSeLF, jest miesięczna płatność za pracownika, a nie za metry kwadratowe. Dla firm liczących więcej niż dziesięć osób dostępne są w pełni umeblowane biura. Adgar Bit jest pierwszym obiektem w portfolio firmy, w którym w jednym miejscu spotkały się koncepty najmu biurowego Brain Embassy i BeYOURSeLF.

Adgar Bit dysponuje 147 miejscami dla samochodów na parkingu naziemnym i podziemnym. - Podobnie jak we wszystkich kompleksach biurowych Adgara, najemcy mogą liczyć na liczne udogodnienia, takie jak m.in.: bezpłatna wypożyczalnia rowerów BMW - Adgarfit Bike, rowerownia, prysznice, stacja napraw rowerów. Najemcy mogą także korzystać z bogatej infrastruktury innych budynków Adgar Poland zlokalizowanych w pobliżu, np. Centrum Konferencyjnego Adgar Plaza, Fitness Club Calypso, Not Another Yoga Studio - mówią przedstawiciele inwestora.