Inwestycja ma być gotowa w ostatnim kwartale 2020 roku. W drugim etapie osiedla Zalasewo Park deweloper oferuje 36 mieszkań o powierzchni od 45 do 73 mkw. - od dwóch do czterech pokoi. Do lokali na parterze przynależą ogródki o powierzchni od 30 do 90 mkw. Na wyższych piętrach budynku znajdą się apartamenty od 77 do 131 mkw. (trzy-, cztero- i pięciopokojowe). Ceny mieszkań na osiedlu Zalasewo Park zaczynają się od 4,3 tys. zł za mkw.

Inwestycja ma liczyć trzy budynki. - Pierwszy jest już gotowy i zamieszkany. W sprzedaży są dwa ostatnie apartamenty. Każdy z potencjalnych klientów może więc sprawdzić jakość wykonania - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Zalasewo leży w gminie Swarzędz. - To bardzo popularna ostatnio miejscowość wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania. Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja z Poznaniem - zachęca deweloper. - To także doskonałe miejsce zarówno dla osób aktywnych, jak i uciekających od zgiełku zatłoczonego miasta. Ulica Kórnicka graniczy z terenami rekreacyjnymi, trasami rowerowymi i ścieżkami, gdzie można odpocząć i regenerować siły w otoczeniu natury.