Ceny mieszkań zaczynają się od 6,2 tys. zł za metr. W trzeciej części inwestycji Vitalia powstanie w sumie 81 lokali. W dwóch pierwszych etapach inwestor zapanował 222 mieszkania. Do kupienia pozostały dwa z nich.

- Vitalia Residence będzie najbardziej prestiżowym etapem wrocławskiego osiedla Vitalia. W ramach tej inwestycji powstanie dziewięć kameralnych willi miejskich, liczących po dziewięć apartamentów - opowiadają przedstawiciele inwestora.

- Vitalia Residence będzie wrocławskim odpowiednikiem naszego warszawskiego osiedla Nova Królikarnia - mówi Justyna Hamrol, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu w spółce Ronson Development. - Tworzymy na Klecinie zieloną enklawę z własną fontanną i zabudową, która będzie współgrać będzie z otoczeniem.

W przedsprzedaży jest dostępnych 13 mieszkań 3-pokojowych, pięć lokali 4-pokojowych i dziewięć mieszkań z antresolami i tarasami, które można podzielić na cztery do sześciu pokoi. Kupujący mogą wybierać lokale o powierzchni od 57 do 126 mkw. Ceny 3-pokojowych lokali zaczynają się od 427 tys. zł.

- Bazując na doświadczeniach z budowy poprzednich dwóch etapów, które są już właściwie wyprzedane, zdecydowaliśmy się w Vitalii Residence na układ mieszkań zaplanowany głównie z myślą o klientach poszukujących docelowego mieszkania dla swojej rodziny. Dlatego postawiliśmy na budowę lokali, które mają trzy pokoje lub więcej - mówi Justyna Hamrol.

Osiedle Vitalia powstaje na wrocławskiej Klecinie. W bezpośrednim sąsiedztwie są m.in. apteka, basen, Centrum Handlowe Bielany, gabinety lekarskie, przedszkole, żłobek, szkoła i liczne sklepy i szpital. Mieszkańcy będą mogli korzystać z parków Kleciński, Grabiszyński, Południowy. - Komunikację w okolicy znacznie usprawniło otwarcie mostu nad Ślęzą, który połączył ul. Racławicką z al. Piastów. Dzięki temu dojazd mieszkańców z południowo-wschodniego Wrocławia do centrum miasta zajmuje zaledwie 15 minut - zachęca deweloper.

Generalnym wykonawcą osiedla Vitalia Residence jest firma Karmar, która wybudowała dla Ronsona także dwa pierwsze etapy Vitalii.