Deweloper rozbudowuje osiedle od 19 lat. W kolejnym, 11 etapie, powstaną kameralne, dwupie?trowe budynki z 63 mieszkaniami o powierzchni od 50 do 80 mkw. - od dwóch do czterech pokoi. Pierwsze lokale zostały sprzedane przed rozpoczęciem prac budowlanych. Zakończenie inwestycji Nickel Development zapowiada na trzeci kwartał przyszłego roku.

- Nasza najnowsza propozycja to przede wszystkim kompaktowe mieszkania trzypokojowe. Na Zbrojowej znajdą się jednak również mieszkania dwu- i czteropokojowe - mówią przedstawiciele dewelopera. - Dąbrówka leżąca w gminie Dopiewo po zachodniej stronie Poznania jest jedną z najlepiej rozwiniętych miejscowości na przedmieściach wielkopolskiej metropolii. Doskonały dojazd do Poznania, a także w dalszą trasę zapewnia droga S11, która łączy się z autostradą A2. Okalające tereny zielone sprzyjają aktywnemu spędzaniu czasu, a przy tym wszystkim miejscowość ma pełną infrastrukturę społeczną. Począwszy od placów zabaw, poprzez sklepy, przychodnie i apteki, galerie handlowe, a na szkołach i przedszkolach skończywszy.

– Sklepy, punkty usługowe, przychodnie są ogromnym atutem Dąbrówki. Jednak tym, na co nasi klienci zwracają szczególną uwagę, jest infrastruktura drogowo-techniczna – podkreśla Agnieszka Jaworska-Goździewska z Nickel Development. – Dzięki tym udogodnieniom mieszkanie w Dąbrówce ma wszystkie walory życia w mieście, zachowując jednocześnie atuty przedmieść. Mieszkając w Dąbrówce, można zostawić auto pod domem, nawet gdy pracujemy w Poznaniu. Ze stacji Palędzie, w odległości spaceru od Osiedla Księżnej Dąbrówki, dojedziemy na poznański Dworzec Główny w kwadrans.