Przy ul. Sienkiewicza w podwarszawskim Grodzisku spółka RWJ Development buduje trzypiętrowy budynek z 32 mieszkaniami o powierzchni od 30 do 83 mkw. 19 lokali to mieszkania dwupoziomowe. Będzie też garaż podziemny i sześć lokali handlowo-usługowych na parterze.

Budynek powstaje tuż przy Galerii Grodova. - Inwestycja jest skierowana do osób, które poszukują lokum z dala od zgiełku centrum Warszawy, a jednocześnie nie chcą rezygnować z możliwości, jakie oferuje im główne miasto - mówią przedstawiciele dewelopera. - Dojazd kolejką WKD do ścisłego centrum stolicy, dzięki doskonale rozwiniętej infrastrukturze komunikacyjnej, zajmuje maksymalnie 40 minut. Dojazd samochodem, dzięki bliskości autostrady A2, to tylko 30 minut.

- Sienkiewicza 44 przenosi nowoczesne, niestandardowe budownictwo poza granice Warszawy. Oryginalna architektura przestaje być zarezerwowana wyłącznie dla mieszkańców stolicy - mówi cytowana w komunikacie Monika Rohoza, prezes RWJ Development.- Apartamenty Sienkiewicza to dobra inwestycja szczególnie w dobie poszerzania obwodów głównych miast, w której to duża część osób pracujących w Warszawie decyduje się na zamieszkanie na przedmieściach lub w miastach sąsiadujących, które gwarantują inne tempo życia i doskonałą, sprawną komunikację z większym miastem.