Firma wchodzi na nowy rynek. W pierwszym etapie inwestycji Kaliska Park w Turku Antczak Residential wybuduje trzy budynki wielorodzinne: dwa trzykondygnacyjne, jeden czterokondygnacyjny. Powstanie w nich 80 mieszkań o powierzchni od 30 do 70 mkw. Deweloper zaplanował też 92 miejsca parkingowe.

Budowa i sprzedaż mieszkań ma się rozpocząć pod koniec I kwartału 2020 roku. Osiedle zostało zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura. Pierwsze mieszkania zostaną przekazane klientom w IV kwartale 2021 roku.

- Lokale usytuowane na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne ogródki - opisują przedstawiciele dewelopera. - W większości lokali zaprojektowano miejsce na garderobę. Najmłodsi mieszkańcy osiedla będą mieli do dyspozycji plac zabaw, a ich rodzice wózkownię i rowerownię.

Kaliska Park powstaje w bliskim sąsiedztwie centrum Turku, obok urzędu miasta, parku Składkowskiej i ogródków działkowych. Tuż przy wejściu na osiedle jest przystanek autobusowy. W okolicy jest również wiele sklepów, restauracji, aptek, szkół i przychodni.