Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 12.02.2020 15:44 Publikacja: 12.02.2020 15:44
Foto: materiały prasowe
Firma podpisała umowę na niemal 3 tys. mkw. powierzchni biurowej. W budynku pozostały ostatnie wolne powierzchnie do wynajęcia. Komercjalizacja katowickiego biurowca .KTW I dobiega końca. -
Popyt na biura w Katowicach w porównaniu z rokiem 2018 wzrósł ponaddwukrotnie - podkreślają przedstawiciele firmy TDJ Estate, inwestora .KTW I, powołując się na analizy JLL. - W naszym mieście odnotowano poza tym - jeden z największych w historii - spadek współczynnika powierzchni niewynajętej (3,2 pkt proc., r./r.).
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Biurowiec w warszawskim kompleksie Towarowa 22 jest pierwszym w Polsce nowym budynkiem, który stawia na wykorzys...
Średnia cena mieszkań sprzedawanych na rynku wtórnym w sierpniu była niższa niż przed rokiem już nie tylko w War...
Ponad dwie trzecie stołecznych biurowców oferuje powierzchnie handlowo-usługowe. Gastronomia, sklepy spożywcze,...
Wrocławskie biura uzyskały Wellbeing Workspace Certificate, który potwierdza, że powierzchnia do pracy jest zapr...
Wzrostu tempa sprzedaży mieszkań spodziewa się aż 65 proc. deweloperów – wynika z analiz portalu Tabelaofert.pl....
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas