5,1 mln euro na budowę parku logistycznego w Szczecinie

Hillwood, deweloper powierzchni produkcyjno-magazynowych, podpisał umowę kredytową z bankiem BGK na kwotę ok. 5,1 mln euro.

Aktualizacja: 15.07.2020 12:18 Publikacja: 15.07.2020 11:55

5,1 mln euro na budowę parku logistycznego w Szczecinie

Foto: Fotorzepa, Adam Burakowski Adam Burakowski

Kredyt ma sfinansować budowę parku logistycznego w Szczecinie. Magazyn to pierwsza inwestycja Hillwood w tym rejonie. Budynek o powierzchni 4908 mkw. powstaje w systemie build-to-suit (BTS), czyli na zamówienie i według wytycznych klienta.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Tym bardziej, że współpracę rozpoczynamy bardzo ciekawą inwestycją, w doskonale rozwijającej się lokalizacji na magazynowej mapie Polski – mówi cytowany w komunikacie Hubert Michalak, prezes Hillwood Polska. - Szczecin ma ogromny potencjał, już od kilku lat cieszy się zainteresowaniem najemców, w efekcie czego region ten może pochwalić się jednym z najniższych w kraju poziomem pustostanów.

Czytaj więcej, wiedz więcej!
Rok dostępu za 99 zł.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Nieruchomości
Barometr cen mieszkań. Wzrosty cen wyhamowały
Nieruchomości
Koniec spowolnienia sprzedaży mieszkań? Znamy wyniki deweloperów z giełdy
Nieruchomości
Nadszedł czas kupującego. Ceny mieszkań do negocjacji
Nieruchomości
Reforma planistyczna a rynek gruntów inwestycyjnych
Materiał Promocyjny
Tech trendy to zmiana rynku pracy
Nieruchomości
Tak deweloperzy wyceniali mieszkania w kwietniu
Materiał Partnera
Polska ma ogromny potencjał jeśli chodzi o samochody elektryczne