- Żółte spiralne schody, drewniane podłogi i industrialne oświetlenie - tak CitySpace opisuje nowe biura w kompleksie O3 Business Campus. – Łączą one zalety biura serwisowanego i coworku. Są tu m.in. gabinety, pokoje relaksu i budki telefoniczne. Do otwarcia nowego biura skłoniły nas zmieniające się potrzeby firm. Widzimy duży wzrost popularności powierzchni elastycznych.

W biurowcu O3 Business Campus na 4 tys. mkw. CitySpace zaoferuje pół tysiąca stanowisk. Biura są w pełni serwisowane. Oznacza to, że operator odpowiada za obsługę recepcji, urządzenia i meble biurowe, serwis sprzątający, wsparcie IT, wyposażenie i zaopatrzenie kuchni i opiekę menedżerską.

– Przestrzeń jest w pełni wyposażona. Dzięki temu korzystające z niej firmy mogą skoncentrować się na własnym biznesie. To nasz standard, który implementujemy we wszystkich miastach Polski – mówi cytowana w komunikacie Magdalena Śnieżek ze CitySpace. – Biuro w Krakowie jest jednak niezwykłe, bo dwupoziomowe. Postawiliśmy na nowoczesny design. Na obu poziomach są niezbędne do pracy urządzania biurowe, co sprawia, że biuro jest gotowe do pracy od zaraz.

Minimalistyczne wnętrze inspirowane stylem skandynawskim zaprojektowała pracownia Medusa Group.

W najnowszej przestrzeni biurowej CitySpace dostępne są gabinety i biura typu open space (na wyłączność). Mogą w nich pracować zespoły od kilku do kilkudziesięciu osób. - Niektóre biura z niezależnymi wejściami można ze sobą połączyć. Oprócz tego są sale konferencyjne do wynajęcia na życzenie, sale spotkań, pokoje relaksu, budki telefoniczne, recepcja i kilka kuchni – opisuje przedstawicielka CitySpace. - W nowym biurze pracują m.in. doświadczone firmy oraz startupy z branży IT i budowlanej.

Operator myśli o kolejnej lokalizacji w Krakowie. – Kraków to rynek z dużym potencjałem, dlatego postanowiliśmy jeszcze mocniej rozwijać się właśnie tu – mówi Lisa Zettlin z CitySpace. - Ekspansja CitySpace obejmie nie tylko stolicę Małopolski.

Do końca 2021 firma planuje powiększyć sieć nawet do 20 lokalizacji. Dziś prowadzi dziesięć biur w pięciu miastach (Kraków, Warszawa, Wrocław, Gdańsk i Katowice).

CitySpace zarządza biurami serwisowanymi, biurami hybrydowymi i wirtualnymi, a także salami konferencyjnymi i salami spotkań.